2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Tıp Fakültesi Kurumlararası Yatay Geçiş Sonuçları

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Tıp Fakültesi Kurumlararası Yatay Geçiş Sonuçları için tıklayınız.

2022-2023 Güz Yarıyılı Tıp Fakültesi kurumlararası yatay geçiş sonuçlarına göre kesin kayıt hakkı kazanan adayların işlemleri, 08-09 Ağustos 2022 tarihleri arasında https://sis.sdu.edu.tr/oibs/hoa_app adresi üzerinden çevrim içi yapılacaktır.

 

 

ASİL ADAYLARIN KAYIT İŞLEMLERİ

Kesin kayıt hakkı kazananların kayıt işlemleri 08 – 09 Ağustos 2022 tarihleri arasında https://sis.sdu.edu.tr/oibs/hoa_app adresinden online yapılacaktır.

KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN GEREKEN BELGELER

1-TC kimlik numarasını gösterir resmi onaylı bir belge (Eğitim öğretim başladıktan sonra öğrenci işleri birimine teslim edilecek)

2-İki adet cepheden çekilmiş kılık kıyafet yönetmeliğine uygun vesikalık fotoğraf (Eğitim öğretim başladıktan sonra öğrenci işleri birimine teslim edilecek)

3- Yatay geçişine engel bir durum olmadığına dair belge (Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Fakülte ve Yüksekokul vb.) taşınıra kayıtlı materyaller (kitap, cihaz vb. materyal) (Eğitim öğretim başladıktan sonra öğrenci işleri birimine teslim edilecek)

4- Başvuru esnasında istenilen evrakların asılları eğitim öğretim başladıktan sonra öğrenci işleri birimine teslim edilecektir.

YEDEK ADAYLARIN İLANI

Belirlenen süre içinde asıl adaylardan kayıt yaptırmayanlar yerine kesin kayıt hakkı kazanan yedek aday listesi 10 Ağustos 2022 tarihinde ilgili birimin web sayfasında ilan edilecektir.

YEDEK ADAYLARIN KAYIT İŞLEMLERİ

Yedek adaylardan kesin kayıt hakkı kazananların 12 Ağustos 2022 tarihinde https://sis.sdu.edu.tr/oibs/hoa_app adresinden online yapılacaktır.

Yayın Tarihi: 05/08/2022
Okunma Sayısı: 7092